Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2008 |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 17 x 17 cm (h x b) |
Passepartout | 30 x 30 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 72/120 & 79/120 |
Wouter Stips (Wassenaar 1944) studeerde grafische vormgeving aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam. Na zijn studietijd hield hij zich bezig met verschillende vormen van beeldende en toegepaste kunsten. Hij exposeerde grafiek en schilderijen, maakte animatiefilms in Praag, poppen in Parijs, schreef en regisseerde theatervoorstellingen en publiceerde boeken en strips. Van 1980 tot 1995 maakte hij als regisseur en auteur documentaires, drama- en comedyseries. Daarna besloot hij zich weer te richten op de vrije schilderkunst. En meteen openbaarde zich de zo kenmerkende eigen stijl.
Zustand | Gut |
Is in goede staat | |
Senden | Paketpost |
Preis | Bis zu 5 kg. |
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 15-1-2021 um 16:38 |
Endzeit | 25-1-2021 um 20:30 |