Carlo Moretti - Vase Florence en opaline avec flammes
Piet Fioole - sérigraphies signées à la main en trois parties | '96 100' | 1996
Antoon Hemert - gravure en couleurs : Hofje van Loo ou St.-Elisabeths Gasthuishofje à Haarlem
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2008 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 17 x 17 cm (h x l) |
Passe-partout | 30 x 30 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 72/120 & 79/120 |
Wouter Stips (Wassenaar 1944) studeerde grafische vormgeving aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam. Na zijn studietijd hield hij zich bezig met verschillende vormen van beeldende en toegepaste kunsten. Hij exposeerde grafiek en schilderijen, maakte animatiefilms in Praag, poppen in Parijs, schreef en regisseerde theatervoorstellingen en publiceerde boeken en strips. Van 1980 tot 1995 maakte hij als regisseur en auteur documentaires, drama- en comedyseries. Daarna besloot hij zich weer te richten op de vrije schilderkunst. En meteen openbaarde zich de zo kenmerkende eigen stijl.
État | |
État | Bon |
Is in goede staat | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Haarlem, Les Pays-Bas |
Envoi | Colis postal |
Prix | Jusqu'à 5 kg. |
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-1-2021 à 16:38 |
Heure de fin | 25-1-2021 à 20:30 |