Hans Vredegoor - Signierte Farbradierung – 7/35 – 1988 – „Splitting Image II“
Rainer Fetting - "Der Kuss" 1990 - Auflage 100 - signiert - nummeriert
Baccarat - Zwei Kristalldekanter mit Hals und Stopfen aus Silber (950-1000).
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Bronze |
Maße | 48.5 x 42 x 14 cm (h x b x t) |
Gewicht | 6300 gramm |
Signiert | Hand signiert |
Wordt voor de laatste keer aangeboden!
Zeer elegante bronzen beeld.
Titel: Femme nu en feuillage (naakte vrouw in gebladerte).
Gesigneerd: op bovenkant sokkel.
Jaartal: circa 2000.
Afmeting: 48,5cm x 42cm, sokkel (diameter 14cm; 1,5cm hoog) inbegrepen.
Gewicht: 6,3kg.
Conditie: in zeer goede staat.
Afhankelijk van belichting varieert de mooie kleur. Zie verschil op foto’s binnen en buiten.
Wordt gratis en persoonlijk bezorgd in België en Nederland.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Houthalen-oost, Belgien | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Houthalen-Oost, Belgien |
Startzeit | 28-1-2019 um 19:55 |
Endzeit | 10-2-2019 um 10:10 |