Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig werk van Adrianus Terhell.
Gesigneerd: C. de Zeeuw
Titel: De Domtoren te Utrecht
Techniek: Aquarel
Ingelijst met passe-partout achter glas.
Afmetingen:
74,5 x 52 cm (lijst)
55 x 35,5 cm (aquarel)
C. de Zeeuw is het pseudoniem van A.C.W. Terhell. Hij is vooral bekend door zijn aquarellen (meest landschappen, strand- en zeegezichten en enkele stadsgezichten). Terhell gaf les aan V. Leonhardt-Wirix.
Hij signeerde ook als Charles Petit, Jean le Blanc, J. Brants en Cornelis de Zeeuw - Staat vermeld in de Pieter Scheen.
Het geheel is in zeer goede staat.
Ophalen of verzenden
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heemstede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-9-2017 à 18:00 |
Heure de fin | 22-9-2017 à 18:00 |
Le lot se trouve à | Heemstede, Les Pays-Bas |