Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Aquarelle |
Style | Réaliste |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 35 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 52 x 68 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Adrianus Johannes Grootens was een Nederlands schilder, graficus en glazenier.
Grootens was op 8-jarige leeftijd leerling op de tekenschool in Bergen op Zoom, en later is hij leerling geweest van Jan Karsenboom. Naast schilder was hij ook glazenier. De glas-in-loodramen in de burgerzaal van het stadhuis van Enschede zijn van zijn hand. Ook was hij graficus. Hij heeft etsen en litho's voor boekomslagen, titelbladen enz. gemaakt. In het houtsnedennummer van het tijdschrift Wendingen uit 1919 heeft hij een houtsnede in "Perenkops", gedrukt op Japans rijstpapier gemaakt
État | |||
État | Bon | ||
weinig zichtbare onregelmatigheden. In originele 1930 Art Deco lijst. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-2-2019 à 20:31 |
Heure de fin | 3-3-2019 à 22:17 |