Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage urbain |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 61 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Fraai grafische werk Alfred van Neste (1874-1969). Gesigneerd door de kunstenaar.
U kunt het werk vooraf beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem. Ophalen met passe partout (erg oud en beschadigd) en verzenden zonder.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Is egaal verkleurd maar goed toonbaar. | |||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-11-2023 à 10:51 |
Heure de fin | 10-12-2023 à 21:40 |