Jan Martens - Acrylique sur panneau, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Amer Bader, irakees kunstschilderi, sinds 2010 in Nederland. Opgeleid universiteit Baghdad (Institute Fine Arts). Woond, werkte en exposeerde in Syrie en Jordanie. Techniek: olie op canvas. Afmetingen 10x10 cm. Ingelijst, afmeting lijst 19x19 cm. Handgesigneerd, met certificaat van echtheid, ondertekend door kunstenaar zelf.
Heure de début | 24-1-2016 à 13:05 |
Heure de fin | 3-2-2016 à 13:05 |