Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Design |
Année | 1968 |
Dimensions | 76 x 58 x 75 cm (h x l x p) |
Marqué | Non marqué |
État | |
État | Bon |
De stoel is nog nieuw. Er is nooit opgezeten! De stoel heeft wel wat lichte gebruikssporen door de bootreis naar Nederland in de jaren 60. Door het gestapeld vervoeren en op elkaar drukken van de stoelen zijn er drukspoortjes in het leer ontstaan op een paar plekken, welke niet erg opvallen. Daarnaast kan de lijm iets losgelaten zijn door ouderdom. De stoel hoeft niet gerestaureerd te worden (alleen cosmetisch indien gewenst), is erg sterk en kan goed gebruikt worden. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Culemborg, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Culemborg, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-7-2021 à 12:44 |
Heure de fin | 21-12-2021 à 10:47 |