Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Design |
Jahr | 1968 |
Maße | 76 x 58 x 75 cm (h x b x t) |
Markiert | Unmarkiert |
Zustand | Gut |
De stoel is nog nieuw. Er is nooit opgezeten! De stoel heeft wel wat lichte gebruikssporen door de bootreis naar Nederland in de jaren 60. Door het gestapeld vervoeren en op elkaar drukken van de stoelen zijn er drukspoortjes in het leer ontstaan op een paar plekken, welke niet erg opvallen. Daarnaast kan de lijm iets losgelaten zijn door ouderdom. De stoel hoeft niet gerestaureerd te worden (alleen cosmetisch indien gewenst), is erg sterk en kan goed gebruikt worden. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Culemborg, Niederlande |
Ort des Objekts | Culemborg, Niederlande |
Startzeit | 2-7-2021 um 12:44 |
Endzeit | 21-12-2021 um 10:47 |