Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Zelden geziene kleurenhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling van een korenberk in landschap.
Gelijst, beeldmaat 16x11,5, lijstmaat 30x24
Let wel, beschadiging in papier (zie foto's), reparabel.
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld', l.o. annotatie 'kleurhanddruk'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 23-3-2014 à 16:02 |
Heure de fin | 30-3-2014 à 17:02 |