Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
-Techniek: Olieverf op doek
-Afmeting: 80 x 60 cm
-Het schilderij is in uitstekende staat
-Herkomst: direct van de kunstenaar
-Gesigneerd
Over Taller Group Amsterdam
Deze multie media Theater groep 'avant la lettre' werd opgericht door de beeldende kunstenaar en theatermaker Hector Vilche en Armando Bergallo en is gevestigd in het voormalige koetshuis van de burgemeester van Amsterdam (Keizersgracht 607). Taller was een internationaal gezelschap van beeldende kunstenaars, componisten, zangers, dansers en ontwerpers die multimedia performances maakten, opera's, tentoonstellingen en 'tableaux vivants'. Taller Amsterdam was een inspiratie voor vele theatergezelschappen in Nederland en het buitenland.
Heure de début | 1-12-2016 à 15:09 |
Heure de fin | 15-12-2016 à 15:09 |