Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
-Armando Bergallo
-Olieverf op doek
-Afmeting: 80 x 60 cm
-Uitstekende conditie
-Herkomst: direct van kunstenaar
Over Taller Group Amsterdam:
Deze multi media Theater groep 'avant la lettre' werd opgericht door de beeldende kunstenaar en theatermaker Hector Vilcher en Armando Bergallo en is gevestigd in het voormalige koetshuis van de burgemeester van Amsterdam (Keizersgracht 607). Taller was een internationaal gezelschap van beeldende kunstenaars, componisten, zangers, dansers en ontwerpers die multimedia performances maakten, opera's, tentoonstellingen en 'tableaux vivants'. Taller Amsterdam was een inspiratie voor vele theatergezelschappen in Nederland en in het buitenland.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-2-2017 à 14:56 |
Heure de fin | 1-3-2017 à 14:56 |