Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste zeefdruk van Bengt Lindström, uit de reeks Gezichten
Afmeting beeld 49 cm x 64 cm
Afmeting lijst 72,5 cm x 102,5 cm
Oplage: 106/180
Gesigneerd.
Werk van deze kunstenaar komt niet vaak voorbij! Unieke kans dus!
Ophalen in Bussum, of verzending ( zonder lijst) tegen de normale verzendkosten.
Heure de début | 18-3-2015 à 16:47 |
Heure de fin | 25-3-2015 à 16:47 |