Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste zeefdruk van Bengt Lindström, uit de reeks Gezichten
Afmeting beeld 49 cm x 64 cm
Afmeting lijst 72,5 cm x 102,5 cm
Oplage: 106/180
Gesigneerd.
Werk van deze kunstenaar komt niet vaak voorbij! Unieke kans dus!
Ophalen in Bussum, of verzending ( zonder lijst) tegen de normale verzendkosten.
Startzeit | 18-3-2015 um 16:47 |
Endzeit | 25-3-2015 um 16:47 |