Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Prachtig origineel werk (aquarel) van de kunstenares Bianca Tangande (1956), getiteld: 28 days her live.
Afmetingen circa 94 x 56 cm inclusief lijst.
In uitstekende staat (lijst vertoont gebruikerssporen)
Oorspronkelijke galerieprijs € 435,=
Ivm glaswerk en formaat kan dit werk alleen worden afgehaald.
Heure de début | 18-7-2012 à 20:16 |
Heure de fin | 1-8-2012 à 20:16 |