Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk / Collage ''Inocento'' uit 2003 van Casper Faasen (Leidschendam, 1975)
Papierformaat 53 x 73 cm Handgeschept papier
De zeefdrukken zijn op door de kunstenaar voorbewerkte collages gedrukt, dit maakt de afzonderlijke zeefdrukken / collages uniek.
Oplage 100 / 100
Handgesigneerd en genummerd
In perfekte staat
Nooit ingelijst geweest
Heure de début | 8-6-2015 à 11:51 |
Heure de fin | 15-6-2015 à 12:06 |