Herman van der Jagt - La tondeuse - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Dirk Broeder - Joy, dans le jardin du Palais de la Paix, à La Haye.
Neculai Ciochină - Encadrée, Huile sur carton, Vue d'hiver en Roumanie
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 2008 |
Technique | Varia |
Dimensions | 5 x 6.3 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
design eierdopjes van Casper Faassen. Jaar: 2008. Afmetingen: H5 x b 6,3 cm. Op de onderzijde staat: kunstweek 2008 en de signatuur van Casper Faassen,
Tekst: Sie dese roos, die ick u toon,
Die was noch heden wonder schoon
Die was nog heden wonder fris:
Gelyck uw jeugdigh tuylken is
En sie! in soo korten tijt
Is sy haer aerdigh blosjen quijt
Eylaes! haer glans die is gedaen;
Ach! Schoonheyt is maer enkel waen.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.