Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Vaisselle Fodor
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 50.50 x 70 cm (h x l) |
incl. cadre | 58.5 x 78.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |
État | Raisonnable |
Werk bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, doek is wat slap, spieraamdoorslag, oude restauratie in midden zichtbaar, craquelures, bobbelt linksboven en rechtsboven in de hoeken. De lijst bevat wat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-2-2023 à 15:12 |
Heure de fin | 11-2-2023 à 22:10 |