Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Goede conditie - gelijst
Gesigneerd : C. v. Lamsweerde [Clemens Antonius Carolus Alphonsus Maria, Baron van Lamsweerde (Arnhem,1897-1972,Bloemendaal)]
schilder, aquarellist, tekenaar, pentekenaar, pastellist
Kreeg les van : Garf, Salomon ; Hens, J. ; Moree, Gerrit de ; Rovers, Jos
Onderwerpen : diervoorstelling (genre), portret, figuurvoorstelling, figuurvoorstelling, stilleven, landschap (als genre)
Materiaal/techniek : waterverf, krijt, olieverf
Scheen , Jacobs 1993 , Scharten 1996 , Jacobs 2000
Aquarel : 26 x 36 cm
Lijst : 38 x 48 cm
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2018 à 12:17 |
Heure de fin | 4-2-2018 à 19:17 |
Le lot se trouve à | Nijmegen, Les Pays-Bas |