Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Kunstenaar : Cornelis Vreedenburgh 1880 - 1946
Titel/Voorstelling: "Amsterdam Damrak met beurs van Berlage"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : houtskool/potlood op papier
Maten : 28 x 22 (papier) en 50 x 36 cm (in passe partout)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk ( scheurtje in papierrand en bruine vlek onderrand - papier iets vergeeld )
Heure de début | 3-4-2015 à 15:30 |
Heure de fin | 12-4-2015 à 15:40 |