Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
THEODOOR BERTELS
ECHTELIJK RUZIE in de KEUKEN
olieverf op linnen in de maat 35 x 40 cm
In dunne lijst in de maat 36 x 41 cm
Gesigneerd boven Bertels
schilderij heeft craquelé des tijds en dunne lijn van spieraam in doek
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Heure de début | 10-8-2014 à 10:55 |
Heure de fin | 17-8-2014 à 11:00 |