Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig stadsgezicht van de kunstenaar Dorus Arts. Gesigneerd links onder. Afmetingen doek: 60 cm. x 50 cm. Met lijst: 67 cm x 57 cm. Het schilderij is bedoekt. Conditie: goed. Het schilderij wordt aangetekend verzonden. Afhalen is ook een mogelijkheid. Info: RKD.nl/arts.
Heure de début | 1-11-2016 à 22:31 |
Heure de fin | 15-11-2016 à 22:31 |