Gertie Janssen - Le plat pays II
Noor Bos - Moteur de démarrage
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Ernst Vijlbrief (1934-2010) aquarel op rijstpapier
135 cm x 69 cm
Gesigneerd in rode inkt met een atelierstempel.
Door de kwetsbaarheid van het papier zijn er enkele kleine beschadigingetjes aan de randen, minieme scheurtjes en ontbrekende stukjes.
Wordt opgerold in pakpaier in een koker verstuurd.
Heure de début | 20-5-2015 à 22:03 |
Heure de fin | 27-5-2015 à 22:08 |