Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 2001 |
Technique | C-Print |
Style | Réaliste |
Dimensions | 20 x 14 cm (h x l) |
incl. cadre | 20 x 14 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | HC XX/XX |
Originele foto van Erwin Olaf uit de serie "Paradise Portraits" uit 2001. Afgebeeld is "Tabara". De foto meet 20 x 14 cm en is "hang klaar". De serie is in een editie van 60 plus 20 HC exemplaren uitgegeven door Reflex Modern Art Gallery. De originele foto's zijn op de achterzijde gesigneerd, genummerd (HC XX/XX) en gedateerd. De foto is gemonteerd tussen aluminium en diasec. Er is een beschermende folie op de foto om beschadigingen te voorkomen. Er zijn op de folie vlekjes en vegen te zien. De foto's zelf zijn in nieuwstaat. Het is lastig om goede foto's te maken door de reflectie van licht.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Muiden, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Muiden, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-12-2020 à 9:22 |
Heure de fin | 19-12-2020 à 15:53 |