Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 1995 |
Technique | Tirage numérique (photo) |
Sujet | Figures |
Dimensions | 100 x 80 cm (h x l) |
incl. cadre | 105 x 85 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 1 van 10 |
Foto met een afmeting van 80 cm bij 100 cm in lijst met ontspiegeld glas.
Het betreft een foto uit de serie "The Patrick Bateman Girls" geinspireerd op de hoofdpersoon uit de film "American Psycho" de serie bestaat uit 5 foto's waarvan deze "Tonya" genaamd is.
De foto is in 1995 in een oplage van 10 uitgebracht en destijds tentoongesteld bij galerie Steltman aan het Spui in Amsterdam.
Deze foto is de nr 1 van 10. Voor zover bekend is dit de eerste serie foto's uitgebracht door Olaf waarbij hij gebruik heeft gemaakt van computermanupilatie. Cibachrome colour print. Deze wijze van afdrukken wordt gezien als de beste manier van foto’s afdrukken, waarbij de foto niet zal verkleuren of vervagen. De foto behoudt dus zijn mooie uitstraling.
De foto is dus genummerd gesigneerd en komt compleet met certificaat. De foto is gelijmd op een dunne metalen plaat en ingelijst, achter op de plaat is hij tevens gesigneerd en gedateerd.
De foto Tonya is destijds ook gebruikt als affiche voor de tentoonstelling bij Steltman.
De foto verkeerd in een uitstekende staat. Ivm met de afmeting is het gewenst de foto in Amsterdam af te halen.
De geschatte waarde bevind zich tussen de 2500 en 3500 euro
État | |
État | Très bon |
Le lot se trouve à | AMSTERDAM, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-5-2018 à 10:01 |
Heure de fin | 9-6-2018 à 21:16 |