Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
B8504
Kunstenaar: Fedor van Kregten
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: Koeien in landschap
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 30.5 x 40 CM
Inclusief lijst (zie afbeelding) met enige beschadigingen
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-2-2018 à 15:43 |
Heure de fin | 28-2-2018 à 21:43 |