Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
In volle kleuren staan in een fantasielandschap een groep ruiters afgebeeld. Het werk is een kleurenlitho met een afmeting van 79x53. Het werk is uit 1966 en door de kunstenaars gesigneerd. Oplage 30/190.
Zonder de kwaliteit van het kunstwerk aan te tasten zijn er in het blad kleine vouwen en kreuken ontstaan.
Door het werk in een passe-partout te plaatsen zal dit niet opvallen.
Het werk kan voor € 10 goed verpakt worden verzonden, deze kosten komen voor rekening van de koper.
Na afspraak is het werk ook af te halen.
Heure de début | 1-10-2013 à 12:43 |
Heure de fin | 15-10-2013 à 12:43 |