Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gabriel Godard
1933 Delouze
Ouvrage
Kleurlithografie op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 170 + 180
in goede staat
afmetingen blad 69,0 x 88,0 cm
afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00
Heure de début | 3-7-2013 à 13:51 |
Heure de fin | 8-7-2013 à 13:51 |