Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Gaston Bogaert. Titel: "La terre". Nummer: 59/100. Het werk is, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad (incl passepartout): h54x b76 cm. Afmetingen voorstelling: H46.5 x b69 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten en is verkleurd binnen de randen van het oude passepartout, goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op. OP de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
ZZBEL
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-3-2018 à 14:23 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 20:23 |