Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtig, abstract werk van de Duitse kunstenaar Günter Wirth. Collage van papier en linoleum (?) op stijf papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1991), getiteld (“Kt. 43 - Ic Hayabusa Chinese”) en genummerd (1/2). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 80cm x 70cm (geheel), 41cm x 31cm (collage)
Hoewel het werk zeker als abstract te omschrijven valt, denk ik dat het om een artistieke impressie van het Chinese karakter “Hayabusa”, of een variant daarvan, gaat. Wirth heeft begin jaren 90 meer collages met aziatische leestekens gemaakt.
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
ZZABS
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2017 à 17:13 |
Heure de fin | 22-5-2017 à 19:13 |