Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Een opmerkelijk groot en zwaar schilderij van de Nederlandse kunstenaar Hans Berkhout (1954)
"Old fishingboat at Rangalle / Sri Langa"
Handgesigneerd met JAB en gedateerd
Techniek: Olieverf op doek in zwaar houten frame.
Jaar: 2004
Afmeting: 60 x 90 cm
Totaal afmeting in frame: 65 x 95 cm
Verzending: Het liefst afhalen - verzenden in overleg
Heure de début | 14-1-2013 à 14:48 |
Heure de fin | 28-1-2013 à 14:53 |