Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Kunstenaar : Jacob Simon Hendrik 'Hein' Kever 1854-1922
Titel/Voorstelling : " appeltje schillen "
Datering : omstreeks 1900
Medium / Techniek : houtskool op papier
Maten : 42 x 32 cm (papier) en 45 x 35 cm (in lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed / iets vergeeld
Jacob Simon Hendrik Kever behoort tot de bekendste schilders van de Larense School. Hij werd in Amsterdam geboren, toonde al jong talent en kwam via Isaac Israels aan een leerplaats op het atelier van P.F. Greive. Na diens overlijden in 1878 vestigde Kever zich het Gooi, eerst in Blaricum en later in Laren, waar hij raad en aanwijzingen kreeg van Anton Mauve. Voor de winters hield hij een atelier aan in Amsterdam. Kever werd vooral bekend door zijn in losse toets en harmonieuze kleuren geschilderde interieurs met figuren, boeren en kinderen. Men bewonderde daarin de atmosfeer, de lichtval en de kleuren, zoals het speciale groen van het gras.
Heure de début | 25-12-2015 à 12:04 |
Heure de fin | 3-1-2016 à 21:19 |