Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Willem Hendrik van den Berg (1886-1970)
Willem Hendrik van den Berg woonde en werkte in Den Haag en Amsterdam. Leerling van zijn vader A. van den Berg, van de Academie in Den Haag en van Willem van Konijnenburg, die veel invloed op hem had. Hij schilderde en aquarelleerde portretten, het boerenleven van Limburg en Gelderland en het vissersleven van Scheveningen, Spakenburg en vooral van Volendam. In zijn werk handhaafde hij een naturalistische stijl en een traditioneel vakmanschap, in een tijd dat er in de schilderkunst grote vernieuwingen plaatsvonden. Tussen 1938 en 1953 was hij directeur-docent van de Rijksacademie in Amsterdam. Musea: Singer Museum in Laren
Afmeting 28 x 28 cm
lithografie, c. 1920
Gesigneerd R.O
in goede staat
Heure de début | 27-9-2014 à 13:39 |
Heure de fin | 2-10-2014 à 13:39 |