Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig en groot (heide-) landschapsschilderij van de kunstenaar Hendrik Weegewijs (1875-1964). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 108 cm. x 69 cm. Doekmaat: 95 cm. x 56 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft 1 restauratie ondergaan (zie foto's). De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen heeft de voorkeur, gezien de grootte en zwaarte van het kunstwerk.
Info:
Hendrik Weegewijs werd in 1875 in Nieuwer-Amstel (nu Amstelveen) geboren. Leerling van de Tekenschool voor Kunstambachten en de Rijkskunstnijverheidsschool. Tussen 1896 en 1898 volgde hij lessen aan de Rijksakademie onder leiding van Allebe, Dake en van der Waay. Hij schilderde, tekende en etste landschappen en stillevens.Hij heeft vooral in laren en Blaricum gewoond en gewerkt en stierf in Soest in 1964.
Taxatiewaarde: 250,- / 400,- euro.
De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
ZZLSExpédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-10-2017 à 22:02 |
Heure de fin | 20-10-2017 à 10:53 |