Niki de Saint-Phalle - Les fiance's de Knokke
Jochum Bakker - LÉOPARD DE CHASSE / OFFSET COULEUR + PEINTURE À L'HUILE / 105x85cm / SIG
Enrique Marin Munoz - technique mixte (dont collage) "el voyeur" signé - avec catalogues -
Eugène Brands - Le Jardinier (magnifiquement encadré)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Fraaie gouache van Henk Pieterse (1955). Gouache is afkomstig van Arto Imago (Kunstuitleen) met een oorspronkelijke verkoopprijs van €400.
Medium: Gouache op papier
Afmetingen: 36 cm x 27 cm (lijst; 70x50 cm)
Conditie: Uitstekend!
NAAM: Henk Pieterse
GEBOREN: 4-4-55 Dongen.
OPLEIDING:
Koninklijke Academie voor kunst/vormgeving, Den Bosch.
80-84.schilderen/visuele communicatie
Academie voor beeldende vorming, Tilburg.
98-20011e graads lerarenopleiding tekenen/kunstgeschiedenis.
CURSORISCH:
Videoproduktie. NOB. Hilversum . 92
Scenario-schrijven AVS Utrecht 91
Documentaire AVS Utrecht 91.
Adobe- premiere 6.5/-fotoshop 92
‘Eigen bedrijf”. KvK
Den Bosch 92.
PRIJZEN:
“Europaprijs voor schilderkunst”,
Oostende Belgie 84.
Heure de début | 16-7-2015 à 12:56 |
Heure de fin | 23-7-2015 à 12:56 |