Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk door Henk van der Vet
Voorstelling van Fokker in Flight in de avondgloed
Losbladig, beeldmaat 90x60, bladmaat 100x65
Gesigneerd, gedateerd en genummerd r.o. in potlood: 'Henk van der Vet', '85' en '19/60'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-8-2018 à 10:57 |
Heure de fin | 6-9-2018 à 11:30 |