Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
BLADMAAT 17X24 CM, AAN DE BOVENRAND BEVESTIGD ACHTER HET PASSEPARTOUT.
RECHTSONDER ACHTER PASSEPARTOUT EEN KLEIN STUKJE PAPIER ERAF.
AAN DE ACHTERKANT SCHETSEN VAN PAARDEN.
ACHTER GLAS, IN EEN PRACHTIGE LIJST IN GOEDE STAAT, 32X35 CM.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-5-2017 à 1:40 |
Heure de fin | 11-6-2017 à 11:07 |