Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1979 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 58 x 38 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
- Originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Herfst 2 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Gesigneerd met kleurstift.
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Conditie: In goede staat, nooit ingelijst geweest
- Reflecties en schaduw te zien op de foto's.
- Rechtstreeks verkregen van de uitgever - Anders gesigneerd dan de genummerde uitgave!
État | |||
État | Bon | ||
Dit werk heeft enkele gebruikssporen zoals enkele kreukjes aan de rand/hoeken en lichte vergeling. Voor de rest in goede staat. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wolvertem, Belgique | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 27-5-2020 à 10:05 |
Heure de fin | 9-6-2020 à 20:26 |