Joseph Willaert - impression d'écran
Venier Bruno - Lithographie – Estampa Club
Boston - Boston Vinyl, 33 1/2 RPM, LP, Album, Stéréo
Pieter Dupont - Botte de foin avec ferme - Eau-forte sur zinc
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1975 |
Technique | Lithographie |
Style | Réaliste |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 57 x 77 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 exemplaren |
The perfect cookbook, gesigneerde lithografie - oplage 190 ex. - 1975 van de nog immer actieve internationaal bekende Jacolien de Jong.
Heel kleurrijke litho van Jacqueline de Jong uit 1975. Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (87/190).
Afmetingen: 77cm x 57cm
U kunt de litho bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
État | |||
État | Bon | ||
wat lichte gerbuikssporen in de witrand, prent zelf is in goede staat! | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gorinchem, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-7-2020 à 16:44 |
Heure de fin | 29-9-2020 à 14:03 |