Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Joh Jac van der STAP
WINTERLANDSCHAP met VISSERSBOOTJE
olieverf op eiken paneel in de maat 9 x 13 cm
GESIGNEERD ONDER VAN DER STAP
In een oud lijstje in de maat 22 x 25 cm
Schilderij verkeerd in goede orginele staat
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Heure de début | 9-6-2014 à 20:11 |
Heure de fin | 17-6-2014 à 20:11 |