Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Jan Jetten
Techniek: offset lithografie
Titel: Havelte
Jaar: 1998
Nummer: 112/200
Afmetingen:
- passepartout: 50 x 70 cm.
- werk: 32 x 38 cm.
- papier: 50 x 70 cm
Ingelijst: ja
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.
Betaling via Paypal is mogelijk.
De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.
Heure de début | 17-9-2013 à 12:48 |
Heure de fin | 24-9-2013 à 12:48 |