Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
JEAN LUC LECOINDRE.
Titel: Portail.
Afmetingen blad: 43 x 60 cm.
Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.
Materiaal: Kleurenlithografie op Büttenpapier.
Signatuur: r. o. Handgesigneerd.
Oplagenummer: 30/175 (in Romeinse cijfers)
Jaar: 2016.
Ingelijst: nee.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Door Post.nl met Track and Trace € 12,50. Binnen Nederland. Naar België € 20. Het wordt in een stevige koker verzonden.
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-7-2017 à 12:33 |
Heure de fin | 4-8-2017 à 20:33 |