Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
JEAN LUC LECOINDRE.
Titel: Portail.
Afmetingen blad: 43 x 60 cm.
Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.
Materiaal: Kleurenlithografie op Büttenpapier.
Signatuur: r. o. Handgesigneerd.
Oplagenummer: 30/175 (in Romeinse cijfers)
Jaar: 2016.
Ingelijst: nee.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Door Post.nl met Track and Trace € 12,50. Binnen Nederland. Naar België € 20. Het wordt in een stevige koker verzonden.
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 22-7-2017 um 12:33 |
Endzeit | 4-8-2017 um 20:33 |