Soichi Hasegawa - Eau-forte, Refle au Couchant - Encadrée
Pjeroo Roobjee - lithographie : paysage fantastique
Rob Scholte - Sérigraphie : Wall of Fire - 1998 (dernier exemplaire !)
Peter Meijer - Aquarelle et collage, Sans titre - Encadré
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
La main vers l'avenir ( jaar 1999 )
Gelimiteerde editie 151/400
Gieterij Romain Barolier
Hoogte 12 cm breedte 6 cm
Voorzien van een klein gaatje voor een bloem of andere
Gemaakt voor de eeuwwisseling . Afhalen of verzendkosten voor de koper
Heure de début | 24-3-2013 à 11:49 |
Heure de fin | 7-4-2013 à 12:49 |