Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1900 à 1944 |
Jits Bakker had passie voor alle geledeingen van de sport en heeft ons bijvoorbeeld de jaap Eden, die elk jaar wordt uitgereikt aan de beste sporters van het jaar nagelaten. Bronzen beelden van hem in binnen en buitenland. Deze scultuur "horses" op marmeren sokkel is een creatie uit 1976. Wij doen het werk van de hand , samen met 2 mooie catalogi met een mooi overzicht van het werk.
Maat: ca. 8x8x20 cm.
het werk wordt met zorg en robuust verpakt, per aangetekende post verzonden, binnen NL/BE.
Heure de début | 3-8-2015 à 12:54 |
Heure de fin | 16-8-2015 à 12:59 |