Aat Verhoog - Sérigraphie - Plage II
Madonna - Tu peux danser = 33 Speed LP, Vinyl Record, affiche incluse
Corneille - Sérigraphie couleur FRISLAND Signée à la main
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Johannes Martinus Bach,
geboren in Den Haag- 02-01-1866- gestorven in de Den Haag-30-09-1943
Bach was leerling aan de Koninklijke Academie B.K. te Den Haag.
Hij schilderde, landschappen in de stijl van de Haagse School,
ook maakte hij glas-in-lood ramen.
Diverse musea's hebben zijn werk hangen.
op de waarde lijst Ned. Kunstenaars staat hij met W.17
Art Gallery Krayenoord heeft: Boerderijen in Noordwijk, olieverf op paneel, 24x28 euro 1275,-
Dit werk: Schaapherder met kudde in hei omgeving., olieverf op doek.
r.o. gesigneerd, afm. doek, 50x70 afm.klassieke lijst, 60x85
Het werk heeft een weinig craquelé
verzenden: aantekenen.
Heure de début | 8-11-2015 à 20:05 |
Heure de fin | 15-11-2015 à 20:10 |