Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Portfolio met 7 litho's van Joost Swarte. Hij maakte de tekeningen oorspronkelijk voor het Brusselse tijdschrift Humo in 1989. De litho's zijn verpakt in een bijzondere doos (hout en karton), door de kunstenaar ontworpen, van 30 x 30 cm. Het portfolio is voorzien van een colofon, waarop met potlood de oplage (990 /1250) en de hadtekening van de kunstenaar. De litho's zijn in perfecte staat, de doos vertoont lichte gebruikssporen.
Heure de début | 22-2-2015 à 11:07 |
Heure de fin | 1-3-2015 à 11:07 |