Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Bosvennetje in de Winter
Schitterende gesigneerde pentekening van Kees Broerse (Veere 1900 - Enschede 1972) voorstellende een boslandschap in de winter.
Aquarellist, collagekunstenaar, etser, graficus, lithograaf, pentekenaar, schilder, tekenaar. Onderwerpen: havengezichten, landschappen, portretten, stillevens
De meeste van zijn werken zijn in familiebezit.
Lijstformaat 43 x 52 cm, houten lijst, achter passepartout en glas Beeldformaat: 30 x 40 cm Techniek: (riet)pentekening, gemengde techniek Gesigneerd: ja, K. Broerse Conditie: goed Creatie: naar schatting circa 1960
Heure de début | 1-1-2016 à 16:19 |
Heure de fin | 6-1-2016 à 16:19 |