Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Piet van Wijngaerdt - Chrysanthèmes au velours rouge
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Bronze |
Sujet | Figures |
Dimensions | 41 x 6.5 x 6.5 cm (h x l x p) |
Poids | 944 grammes |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Deze gesigneerde uitermate fraaie sculptuur is ontworpen door : KLAAS VAN DEN BERG.
De titel is : "Athena".
Motivatie : De sprankelende ritmische figuur van een ranke danseres in volmaakte balans verbeeldt de godin Athena, beschermster van het kunstzinnige, het schone.
Naast zijn beroep als architect was hij ook een veelzijdig kunstenaar.
Van 1982 tot 2009 maakte hij jaarlijks voor zijn medewerkers en relaties een bronzen beeld als kerstcadeau.
Zijn beelden zijn collectors - items en in een zeer beperkt oplage gemaakt.
Klaas van den Berg ( 1932 - 2018 ).
De foto's maken deel uit van de omschrijving. Item word aangetekend en verzekerd verzonden.
Het beeld is in zeer goede staat. Zie de vele foto's die toegevoegd zijn. Het beeld word zorgvuldig verpakt en alleen aangetekend verzonden.
Stuur even een bericht indien u verdere info wenst.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoogezand, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | HOOGEZAND, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-7-2020 à 13:39 |
Heure de fin | 14-7-2020 à 19:36 |