Aldo Rossi - Design pour la tête du sud
Jenny Holzer - Protège-moi de ce que je veux
Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Bronze |
Sujet | Figures |
Dimensions | 32 x 10.5 x 6.5 cm (h x l x p) |
Poids | 894 grammes |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Dit schitterende Bronzen beeld gemaakt door Klaas van den Berg is in zeer beperkte oplage uitgebracht.
Naast zijn beroep als architect was hij ook een veelzijdig kunstenaar. Zijn beelden zijn collectors items en in een zeer beperkt oplage gemaakt.
Klaas van den Berg ( 1932 - 2018 ).
Het bronzen beeld is in zeer goede staat, echter de steen heeft een 1 beschadiging aan de linker achterzijde. Zie de vele foto's die toegevoegd zijn. Het beeld word zorgvuldig verpakt en
alleen aangetekend verzonden.
Stuur even een bericht indien u verdere info wenst.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoogezand, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | HOOGEZAND, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-5-2020 à 10:47 |
Heure de fin | 21-5-2020 à 8:56 |